ALEX – Najlepszy Innowator woj. podlaskiego

Znaleźliśmy się w elitarnym gronie zwycięskich firm w ogólnopolskim konkursie „Dobra Firma 2020”, organizowanym przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Doceniono nasze efektywne działania i potencjał pracowniczy, które przyczyniają się do rozwoju regionu podlaskiego oraz tworzą nowe miejsca pracy.

 

ALEX Sp. z o.o. został laureatem konkursu Dobra Firma 2020, uzyskując tytuł „Najlepszego Innowatora województwa podlaskiego„, organizowanego przez Związek Przedsiębiorców i Pracodawców. Tym zaszczytnym tytułem zostały uhonorowane spółki z województwa podlaskiego, których działania w dziedzinie przedsiębiorczości, zarządzania i innowacyjności zasługują na szczególne uznanie. Laureaci zostali wyłonieni w sposób obiektywny, oparty na twardych kryteriach finansowych.

Konkurs ma na celu wskazanie Liderów Biznesu pośród małych i średnich przedsiębiorstw, które tworzą znaczną część polskiego PKB i zatrudniają łącznie największą liczbę pracowników. Takie organizacje są solą polskiej gospodarki, a prowadząc efektywne działania, przyczyniają się do rozwoju regionu i tworzą miejsca pracy.

 

Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w tak szacownym gronie, jednak największą nagrodą jest fakt, iż nasze produkty i usługi cieszą się niesłabnącym uznaniem klientów i kontrahentów, a prowadzone działania przynoszą kolejne sukcesy.