Usługi B2B

obróbka-skrawaniem-cncformowanie-wtryskoweformowanie wtryskowe-metaliuslugi-pomiarowe


 

Nadajemy kształt Twoim projektom

W ramach współpracy Business to Business (B2B), oferujemy Państwu kompleksowe usługi wykonawcze z zakresu obróbki skrawaniem, przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń sterowanych numerycznie (CNC).


Projekty realizujemy kompleksowo – zapewniamy doradztwo i wsparcie na każdym etapie realizacji usługi – od pomysłu i projektu, poprzez produkcję i wykonanie, kontrolę jakości, aż po dostawę gotowego wyrobu. Zapewniamy nadzór biura konstrukcyjnego, które zrealizuje projekt według Państwa pomysłu.

 

 

 

 


O nas

ALEX Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w produkcji komponentów do samochodowych instalacji gazowych, które dziś pozwala realizować najbardziej wymagające i skomplikowane projekty produkcyjne, z różnych branż oraz sektorów.


Produkcja realizowana jest zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością opartym na normie PN-EN ISO 9001:2015 oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dzięki temu możemy bezpośrednio kontrolować jakość wyrobów oraz maksymalnie skracać procesy logistyczne.

Współpracujemy z najlepszymi certyfikowanymi dostawcami materiałów oraz kładziemy nacisk na profesjonalne podejście do realizowanych przez nas zleceń. Od 2016 r. jesteśmy członkiem jednego z kluczowych polskich klastrów – Klastra Obróbki Metali. Dzięki temu kooperujemy z innymi przedsiębiorstwami i wzajemnie wymieniamy się wiedzą.

 

 


 

 

 

 

Działy technologiczne

Oferujemy innowacyjne i niezawodne rozwiązania w zakresie mechanicznej obróbki metali. Nasz zróżnicowany park maszynowy umożliwia realizację skomplikowanych projektów.


Dysponujemy:

     – Narzędziownią

     – Centrum Badawczo-Rozwojowym i własnymi laboratoriami

     – Izbą Kontrolno-Pomiarową

     – Działem konstrukcyjno-technologicznym

     – Działem obróbki mechanicznej

     – Działem przetwórstwa tworzyw sztucznych

     – Działem produkcji elektroniki

 

 

 

 

 

 

Nasi Klienci

Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i zakłady przemysłowe.


Wykonujemy zlecenia dla m.in.:

   • branży samochodowej
   • branży kolejowej
   • branży maszyn budowlanych
   • branży elektronicznej (elementy do e-papierosów)
   • branży elektrycznej (elementy do czujników, mikrofonów)
   • branży hydraulicznej
   • branży stolarskiej.