ALEX zdobywa Gazelę Biznesu 2020

Mamy przyjemność poinformować, że po raz 4-ty przedsiębiorstwo ALEX Sp. z o.o. znalazło się w prestiżowym gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP.

 

ALEX Sp. z o.o. wchodzi w Nowy Rok jako Gazela Biznesu 2020. Gazela Biznesu to nagroda, która zdobi siedziby firm o najbardziej dynamicznym wzroście. Do tego elitarnego klubu dołączyliśmy już w 2013 roku, a w latach 2016 oraz 2017 ponownie otrzymywaliśmy to wyróżnienie. Cieszymy się, że i w kończącym się 2020 roku, po raz 4-ty zostaliśmy uhonorowani tym tytułem.

 

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.