Administrator obiektów biurowo-produkcyjnych

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad terminowym przeprowadzaniem inspekcji, konserwacji, napraw i przeglądów urządzeń, instalacji systemów technicznych budynku.
  • Przygotowywanie oraz rozliczanie budżetów związanych z utrzymaniem obiektu.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną budynku i urządzeń, zapewnienie ich aktualności i kompletności.
  • Nadzór nad gospodarowaniem powierzonymi materiałami, urządzeniami i narzędziami.
  • Dostosowywanie obiektu do potrzeb użytkowników.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż. oraz nadzór w tym zakresie.
  • Inicjowanie dodatkowych prac i rozwiązań w obiekcie.
  • Raportowanie w zakresie działalności remontowej i awaryjnej.
  • Nadzorowanie jakości usług świadczonych przez podwykonawców, współpraca z serwisami zewnętrznymi. Zatwierdzanie protokołem wykonywanych prac.
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej.
  • Udział w audytach i kontrolach dokonywanych przez organy zewnętrzne i wewnętrzne.

Wymagania:

  • Min 2-letniego doświadczenia zawodowego w eksploatacji instalacji technicznych, utrzymania ruchu lub zarządzania obiektami.
  • Znajomości budowy i obsługi instalacji i urządzeń elektrycznych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych oraz podstaw prawa budowlanego
  • Umiejętności diagnozowania przyczyn awarii
  • Uprawnień SEP do 1kV – mile widziane w zakresie dozoru
  • Znajomości obsługi programu MS Office
  • Dobrej organizacji pracy własnej
  • Kierowania samochodem służbowym kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Grupowe w atrakcyjnych pakietach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@old.autogas-alex.com lub osobiste dostarczenie do biura firmy ALEX Sp. z o.o. w Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.