Doradca techniczny ds. samochodowych instalacji gazowych LPG, CNG i DESEL

Opis stanowiska:

  • współpraca z obecnymi warsztatami oraz utrzymanie z nimi trwałych relacji w formie wsparcia techniczno-handlowego
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez prezentacje produktów pod względem technicznym
  • organizowanie oraz prowadzenie szkoleń technicznych w kraju i zagranicą
  • współpracę z Działem Badawczo-Rozwojowym w zakresie tworzenia i testowania produktów do autogazu
  • udział w targach branżowych w kraju i zagranicą

Wymagania:

  • doświadczenie w branży samochodowych instalacji gazowych lub automotive – warunek konieczny
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
  • mobilność – wyjazdy służbowe w kraju oraz zagranicę
  • samodzielność i dobra organizacji pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy
  • Grupowe w atrakcyjnych pakietach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@old.autogas-alex.com lub osobiste dostarczenie do biura firmy ALEX Sp. z o.o. w Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.