Koordynator prac budowlano-wykończeniowych

Do prowadzonych obecnie inwestycji poszukujemy koordynatora prac budowlano-wykończeniowych.

Zakres obowiązków:

  • organizacja i koordynowanie prac wykończeniowych;
  • nadzór nad realizacją harmonogramu prac budowlanych;
  • odbiór prac wykończeniowych;
  • bieżące zaopatrzenie w materiały budowlane oraz nadzór nad dostawami;
  • kosztorysowanie;
  • organizowanie przetargów na podwykonawstwo;
  • przygotowywanie umów z wykonawcami;
  • czynny udział w pracach;

Oczekujemy:

  • doświadczenia w branży wykończeniowo-remontowej;
  • pewności siebie i łatwości w kontaktach z kontrahentami;
  • umiejętności czytania projektów;
  • prawa jazdy kat. B;
  • znajomości przepisów BHP;
  • chęci do pracy, sumienności oraz punktualności
  • dynamiki w podejmowania decyzji;

Oferujemy:

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet premiowy;
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • zgrany zespół, nastawiony na pomoc i współpracę;
  • ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.

Jeśli uważasz, że jesteś osobą, która wniesie swój wkład w rozwój firmy i wiesz, co chcesz osiągnąć – skontaktuj się z nami przesyłając swoje CV oraz list motywacyjny pod adres e-mail: praca@old.autogas-alex.com lub osobiście dostarcz dokumenty do biura firmy ALEX Sp. z o.o.: Kleosin, ul. Zambrowska 4a.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.