Technik mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych / Technik utrzymania ruchu

Stanowisko: Technik mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych / Technik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  1. Wykonywanie remontów i przeglądów prewencyjnych maszyn, urządzeń i instalacji zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną
  2. Analiza i usuwanie awarii na liniach produkcyjnych w zakresie mechaniki, elektromechaniki, pneumatyki oraz automatyki
  3. Ścisła współpraca z wydziałami produkcyjnymi w zapewnieniu ciągłości pracy z przepisami BHP, oraz utrzymania ciągłości procesu produkcji
  4. Zgłaszanie potrzeb zakupu części do maszyn, narzędzi i środków eksploatacyjnych

Wymagania:

  1. Wykształcenie na poziomie technikum lub branżowej szkoły II stopnia w zawodach z obszaru mechanicznego w zakresie: mechatroniki, elektromechatroniki, automatyki
  2. Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno- ruchową
  3. Umiejętność posługiwania się urządzeniami i narzędziami pomiarowymi
  4. Umiejętność diagnozowania i usuwania awarii maszyn i urządzeń
  5. Prawo jazdy kat. B
  6. Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  7. Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym- obrabiarki CNC, wtryski tworzyw sztucznych
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy urządzeń elektronicznych- układów zasilania, sterowania itp.
  • Uprawnienia eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych
  • Uprawnienia eksploatacji urządzeń transportu bliskiego
  • Umiejętność obsługi komputera PC oraz programów CMMS/ TPM

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet premiowy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach
  • Spotkania integracyjne

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres: praca@old.autogas-alex.com dołączając w tytule Technik mechanik maszyn i urządzeń produkcyjnych/ Technik utrzymania ruchu.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.