Tokarz – operator maszyn CNC

Opis stanowiska – zakres obowiązków:

  • Obsługa tokarek numerycznych, takich jak: Doosan, Okuma lub Muratec;
  • Ustawienia parametrów, wprowadzanie korekt;
  • Wykonywanie detali na podstawie powierzonej dokumentacji technicznej;
  • Wymiana narzędzi;
  • Obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  • Wykonanie norm produkcyjnych;
  • Kontrola jakości produktów, maszyn i urządzeń;

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze tokarek sterowanych numerycznie;
  • Znajomość sterowania: Siemens, Okuma lub GE Fanuc;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Znajomość narzędzi pomiarowych: średnicówka, mikrometr;
  • Dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Stabilność (chęć pracy przez dłuższy czas u jednego pracodawcy);
  • Dobra organizacja pracy;

Oferujemy

  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet premiowy;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami;
  • Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy;
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@old.autogas-alex.com lub osobiste dostarczenie do jednego z biur firmy ALEX Sp. z o.o. w  Fastach (Przędzalniana 8a) lub Kleosinie (Zambrowska 4a).

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji i przyszłych rekrutacji.