Kolejne wyróżnienie dla ALEX Autogas!

Wspaniały prezent z okazji 20-lecia firmy! ALEX Autogas zdobył nagrodę ORŁY WPROST 2019! To wyróżnienie jest skierowane do firm, samorządów, wybitnych osobowości regionu oraz projektów transgranicznych i ponadnarodowych, które wnoszą szczególny wkład w rozwój gospodarki, regionu oraz kraju. Nagroda jest skierowana wyłącznie do instytucji, które dbają o Rzeczpospolitą i współtworzą kształt dzisiejszej Polski.

 

ORŁY WPROST to nawiązanie do wyróżnienia, które otrzymał wydawca „Wprost” – Michał Maciej Lisiecki od Instytutu im. Prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego za wykazanie, że prowadząc biznes można być także patriotą i działać na korzyść Polski. Symbolem tej nagrody jest godło Państwa Polskiego – wizerunek Orła Białego – z londyńskiej siedziby emigracyjnego rządu polskiego.

Jesteśmy zaszczyceni tym, że nasza firma ALEX Sp. z o.o. została laureatem tej prestiżowej nagrody i mogliśmy dołączyć do grona instytucji, którym ważna jest przyszłość naszego kraju! Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować WSZYSTKIM pracownikom ALEX Autogas! Bez Waszego zaangażowania i wsparcia nie doszlibyśmy do miejsca, w którym teraz jesteśmy!