Przedłużamy KONKURS! Ile przejechały Twoje Barracudy?

Wydłużamy czas nadsyłania zgłoszeń w konkursie Ile przejechały Twoje BarracudyNa Wasze zgłoszenia czekamy do końca sierpnia 2020. Weź udział w konkursie i wygraj kompletne zestawy nowych wtryskiwaczy oraz bezpłatny montaż!

 

Konkurs – Ile przejechały Twoje Barracudy?

Z okazji wyprodukowania 2-milionowego wtryskiwacza, ALEX Sp. z o.o. ogłasza konkurs pod nazwą Ile przejechały Twoje Barracudy?


Zasady są proste:

1. Zrób kilka zdjęć swojego samochodu oraz wtryskiwaczy Barracuda, które masz zamontowane pod maską.
2. Udokumentuj nam, ile kilometrów przejechałeś już na swoich egzemplarzach wtryskiwaczy. Preferujemy zdjęcia/skany książki serwisowej instalacji LPG lub inny wiarygodny sposób.
3. Napisz kilka słów o montażu instalacji, Twoich odczuciach z użytkowania i jazdy na LPG, ocenie naszych produktów – wykaż się kreatywnością ;-).
4. Zdjęcia wraz z opisem i uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym (skan lub plik tekstowy) prześlij na adres: konkurs@optimagas.com


Konkurs trwa od 2 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020.
Więcej informacji o konkursie znajdziesz TUTAJ.


Zwycięzcy zostaną nagrodzeni zestawami nowych wtryskiwaczy Barracuda wraz z bezpłatnym montażem w jednym z warsztatów sieci ALEX. Najlepsze historie opublikujemy na stronach www.old.autogas-alex.com, www.optimagas.com oraz naszym profilu Autogas ALEX na facebook-u. 

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się na stronie: old.autogas-alex.com/konkurs/