Sterownik ALEX IDEA z gwarancją na 5 lat!

Produkujemy komponenty najwyższej jakości. Dlatego sterowniki ALEX IDEA objęliśmy, aż 5-letnią gwarancją. To obietnica, która wynika z wieloletnich badań laboratoryjnych i testów drogowych, które udowodniły absolutną niezawodność, trwałość i jakość produktów ALEX. O tym, że sterowniki ALEX spełniają najwyższe wymogi, mogą przekonać się Państwo sami.

 

Sterowniki ALEX IDEA zamontowane po 12 kwietnia 2021 r. automatycznie i bezpłatnie zostają objęte nowym dłuższym okresem gwarancji producenta.

5-letnia gwarancja obejmuje sterowniki ALEX IDEA oraz OPTIMA nano i OPTIMA EXPERT sprzedane i zamontowane wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Pozostałe warunki gwarancji nie ulegają zmianom.

 

 

Przykład prawidłowo uzupełnionej karty ewidencyjnej:


sterownik-alex-idea

 

ALEX IDEA – sekwencyjny wtrysk gazu w fazie lotnej do silników benzynowych z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nowoczesne rozwiązania zastosowane w sterowniku umożliwiają konwersję popularnych silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa – system można zaadaptować do większości aut wyposażonych we wtryskiwacze elektromagnetyczne. System wyróżnia się ponadprzeciętną oszczędnością paliwa używanego do chłodzenia i smarowania wtryskiwaczy benzynowych. Specjalnie opracowany algorytm sterujący IDEA zużywa tylko od 5% do 15% benzyny, podczas gdy inne instalacje tego typu dostępne na rynku, wymagają dotrysku blisko 20-30% paliwa. System IDEA to Produkt Roku 2019 według magazynu autoEXPERT.